Kontakt


Spółdzielnia Mieszkaniowa “MIŁA”
ul. Anielewicza 23A, 01-026 Warszawa
NIP: 525-000-69-05

Numery kont:
dla wpłat czynszowych: 22 1240 2063 1111 0000 0200 6655
dla innych wpłat (m.in. wadia): 11 1240 6247 1111 0000 4977 5152

Sekretariat – wejście “A” pok. 12
tel. 22 838 10 24, faks: 22 838 73 61

e-mail: sekretariat@smmila.pl
PRZYJĘCIA INTERESANTÓW:

poniedziałek: 1200 – 1730
wtorek: 815 – 1145
środa:  Dzień wewnętrzny – bez przyjęć interesantów
czwartek: 1200 – 1530
piątek: 0815 – 1100

KASA:

poniedziałek: 1200 – 1730
wtorek: 815 – 1200
środa: NIECZYNNA
czwartek: 1100 – 1530
piątek: NIECZYNNA

GODZINY PRACY SPÓŁDZIELNI / SEKRETARIAT:

poniedziałek: 800 – 1800
wtorek: 800 – 1600
środa: 800 – 1600
czwartek: 800 – 1600
piątek: 800 – 1400

Inspektor Ochrony Danych
Małgorzata Gajewska-Prekurat
tel. 22 887 27 05
e-mail: iod@smmila.pl


Dział Techniczny – wejście “B” pok. 4
Bogumiła Kotowska – Kierownik Działu Technicznego
e-mail: b.kotowska@smmila.pl

Krzysztof Gierak, Henryk Pazik – tel. 22 838 62 38
e-mail: dzial.techniczny@smmila.pl


Czynsze, windykacja – wejście „B” pok. 2

Informacje o opłatach czynszowych udzielane są telefonicznie i mailowo wyłącznie osobom, które ustaliły w Spółdzielni hasło dostępu do swoich danych.  Jak ustalić hasło? 

Wiesława Kwapińska – tel. 22 838 20 35

e-mail: w.kwapinska@smmila.pl


Informacja o rozliczeniach wody:
e-mail: t.kosinska@smmila.pl


Dział Finansowy – wejście “B” pok. 5
Teresa Kosińska, tel. 22 636 19 33
e-mail: t.kosinska@smmila.pl


Dział Księgowości:
e-mail: ksiegowosc@smmila.pl


Dział Eksploatacji (administratorki) – wejście “B” pok. 1
Barbara Bocianowska, Elżbieta Kućma – tel. 22 838 10 45
e-mail: d.eksploatacji@smmila.pl


Dział Zasobów i Lokali Użytkowych – wejście “A” pok. 7
Jan Jurkiewicz, tel. 22 887 27 05
e-mail: l.uzytkowe@smmila.pl


Dział Organizacyjno – Samorządowy – wejście “A” pok. 8
Małgorzata Gajewska-Prekurat, tel. 22 887 27 05
e-mail: m.prekurat@smmila.pl


Dział Członkowsko-Mieszkaniowy – wejście “A” pok. 9
Robert Waszczyszyn, tel. 22 838 20 34
e-mail: d.czlonkowsko-mieszkaniowy@smmila.pl


Rada Nadzorcza – wejście “A” pok. 11
tel. 22 838 10 24
e-mail: rada.nadzorcza@smmila.pl