a1k/ 6 października, 2020

Szanowni Państwo,

w związku ze znacznym wzrostem zachorowań na wirusa COVID-19 Zarząd Spółdzielni bardzo Państwa prosi o przychodzenie do Spółdzielni wyłącznie w sprawach, których nie można załatwić przez Internet lub telefonicznie. W takich sytuacjach należy umówić się uprzednio telefonicznie z właściwym pracownikiem, aby przed pokojami nie tworzyły się kolejki oczekujących.

Pisma do Zarządu można składać przy wykorzystaniu skrzynki na dokumenty zamontowanej przy wejściu do Spółdzielni od strony ul. Anielewicza. Skrzynka jest opróżniana codziennie.

Na terenie biura Spółdzielni obowiązuje stosowanie maseczek ochronnych, zasłanianie nosa i ust oraz dezynfekcja rąk.

Opłat czynszowych bardzo prosimy w miarę możliwości dokonywać przez Internet. Uprzejmie prosimy Państwa o pomoc Seniorom w tym zakresie. Seniorów prosimy o powierzanie dokonywania wpłat wyłącznie zaufanym osobom.

W przypadku dalszego wzrostu zachorowań na koronawirusa biuro Spółdzielni, w tym KASA, zostaną zamknięte dla interesantów.

W trosce o ciągłość pracy Spółdzielni i zdrowie Państwa oraz pracowników biura zabrania się wchodzenia do siedziby Spółdzielni osobom, u których stwierdzono zakażenie koronawirusem, osobom z gorączką, katarem lub kaszlem.

Prosimy o kichanie w zgięty łokieć, zachowywanie bezpiecznej odległości ok. 2 metrów od kolejnej osoby.

Przy Kasie może przebywać tylko jedna osoba.

Zarząd uprzejmie dziękuje Państwu za stosowanie się do zaleceń sanitarnych oraz życzy zdrowia!